hun vocale capaciteiten duchtig op de proef stelde. „Jammer, dat u het Amstel pullenlied niet in het extra nummer hebt afgedrukt", zei iemand van het filiaal Heerlen tot ons. „Dat hadden we mooi op de terugweg in de bus kunnen zingen." Voor het geval er nog eens een gezamen lijke tocht wordt gemaakt, volgt hier de tekst van het lied, waarvan Carré's muren hebben getrild. Amstel Bier Wordt met plezier In een Amstel pul geschonken Amstel Bier Wordt met plezier Uit een Amstel pul gedronken Het bier blijft eens zo fris En wat ook zeker is Het smaakt ook steeds naar meer Dus altijd klinkt het weer Amstel Bier Wordt met plezier Uit een Amstel pul gedronken. Dat zijn we dan die middag te weten gekomen en het is ons duidelijk geworden, dat het de directie ernst is met de grote zomercampagne waarmee wij de omzet van ons bier niet onaanzienlijk hopen te ver groten. Het was jammer, dat onze gepensionneer- den de bijeenkomst niet hebben kunnen bijwonen, maar na een kleine rekensom bleek dat zij er niet meer bij hadden ge kund, want, zoals ieder heeft kunnen vaststellen, alleen de allerongunstigste plaatsen waren onbezet. Dat wil wat zeg gen. Het toont nog eens zonneklaar aan, dat wij in de loop der jaren een groot bedrijf zijn geworden, en dat het vieren van een personeelsfeest in de toekomst vooral een kwestie van plaatsruimte zal worden. Zaterdag 17 mei is geslaagd. Er zijn weer vele handen geschud en vele bekenden ont moet. Er is gereikhalsd en geknikt en het interjiliale contact is verstevigd. Het gaal ons bedrijf niet slecht, zoals elders in dit nummer is uiteengezet en daarom heeft het samenzijn van Amstel mensen altijd een opgewekt karakter en het is goed om de honderden te aanschouwen die aan ons bedrijf verbonden zijn. Het versterkt ons saamhorigheidsgevoel te zien dat dage lijks zovelen met ons hun best doen de Amstel Brouwerij een nog betere klank te geven. TOM VAN MAAREN Hier is hij dan, de „inspecteur met het slechte rayon" om wiens reclamestunts we zo hebben moeten lachen. We meenden er goed aan te doen een foto van deze mede werker aan onze Amstel show, die zoveel heeft bijgedragen tot de hilariteit, een plaatsje te geven in ons blad. Misschien zijn er dames die hem nog eens goed willen bekijken Inmiddels hebben wij een prentbriefkaart ontvangen van Jonglisto, die in Italië ver toeft. Hij wenst alle Amstel medewerkers het beste toe en schrijft, dat hij op Sicilië de politie gaat helpen bij het ontwarren van enkele zaakjes, die de gemoederen daar bezig houden. Veel succes! 11

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 13