Aansporing op de juiste plaats: de toonbank op deze manier de aandacht vestigt op onze reclame. In de etalages van de slijterijen zullen etalagestukken onze pul in al zijn aan trekkelijkheid tonen, terwijl raamstroken in de vorm van een bierfles op de ramen zullen verschijnen. Voor de horeca-bedrijven wordt tegen be paalde voorwaarden een attractief tableau beschikbaar gesteld waarop de pullen in de zes verschillende kleuren goed tot hun recht komen. Ter opluistering van de winkels en ten behoeve van de kinderen zijn papieren vlaggetjes vervaardigd en lucifersboekjes, met de gekleurde afbeelding van de pul erop, zullen in doosjes van vijfentwintig stuks in omloop worden gebracht. Ook het rijdend materieel zal in stad en land ieder op onze pullenactie opmerk zaam makenaan het portier van onze vrachtwagens komen afbeeldingen van pul len en op de Volkswagens van onze ver tegenwoordigers zal een houten pul op imperiaal prijken. Dat is een hele waslijst en er is dan ook vele maanden onder hoge spanning ge werkt om alles op tijd klaar te krijgen. Onze inspecteurs en vertegenwoordigers zijn ook niet vergeten, want op hen drukt de verantwoordelijkheid van het uitdragen van de boodschapelk van hun is in het bezit gesteld van een campagnemap, waar in van elk der hiervoor genoemde reclame middelen een exemplaar is ingesloten. Zo kunnen zij hun klanten tonen hoe de Am- stel de verkoop van haar bier ondersteunt en hoe Nederland zal kennismaken met de Amstel pul. 9

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 11