AMSTfl VAN WERKPAARD TOT LUXE PAARD Dit oude autootje is een A-Ford uit 1929 die jarenlang bij de bezorging van ons bier was ingeschakeld. Het is onlangs tevoorschijn gekomen en geheel opgeknapt, waarbij vooral monteur Wimmers zich geweerd heeft: hij maakte het karretje rijvaardig. Hoewel het met meer voor het normale werk zal worden gebruikt, gaat het toch weer dienst doen. Niet als werkpaard, maar als luxe paard: het zal bij allerlei feestelijke gelegenheden (optochten e.d.) voor de vrolijke noot zorgen. Auto's wekken, als zij nieuu zijn, alom bewondering, na enkele jaren meewarigheid, na tientallen jaren tertedering en vrolijkheid. Zo is het leven van een auto. Jubileum Klaverjasclub Op 8 januari j.l. bestond de Klaverjasclub Amstel Brouwerij tien jaar en ter gelegen heid daarvan organiseerde het bestuur een jubileumtoernooi, dankzij de medewerking van de directie. Veertig verenigingen heb ben hieraan deelgenomen. De speelavonden waren op 17, 24 en 31 januari en op 7 februari en iedere keer kwamen tien teams uit. De directie had voor dit toernooi zes fraaie prijzen beschikbaar gesteld en verder was er voor iedere speelavond een koppel- prijs, bestaande uit tweemaal zes Amstel- glazen. De finale werd op vrijdag 21 febru ari gespeeld en de eindstand hiervan was 1. DVS, 2. Sluis- en Brugwachters (A- pl°eg), 3. Sluis- en Brugwachters (B- pl°eg). 4. KLM, 5. Eigen Haard, 6. Ar beiderspers. Onze ere-voorzitter, de heer ir. Van Mar wijk Kooy, was door zijn reis naar Para maribo verhinderd de prijzen uit te reiken, maar jhr. Six van Hillegom had zich be reid verklaard deze taak over te nemen. Met een toepasselijk woord reikte jhr. Six iedere winnende vereniging haar prijs uit en aangezien de humor niet ontbrak, barst ten de aanwezigen dan ook vele malen in lachen uit. Het verheugde jhr. Six ten zeerste, dat de Klaverjasclub, in tegenstel ling tot andere personeelsontspanningsver- enigingen, het, dankzij het goede beleid van het huidige bestuur, tot een tienjarig be staan heeft kunnen brengen. Jhr. Six felici teerde de KJC van harte met dit heugelijke feit. De voorzitter dankte hierna jhr. Six voor zijn aanwezigheid en bood hem ter herin nering een fraaie tafelaansteker aan. Ook dankte de voorzitter mejuffrouw Bosker en de heer Dalmolen voor hun belangstelling en vele hulp en reikte mejuffrouw Bosker uit erkentelijkheid bloemen aan, terwijl de heer Dalmolen een fraaie doos sigaretten ontving. Tenslotte dankte de voorzitter allen die hadden bijgedragen tot het slagen van dit jubileumtoernooi 1958, waarop de KJC met trots kan terugzien. De Secretaris, H. NEERVOORT. 8

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 9