ons Leven in de Brouwerij Nieuwe ideëen Ir» dienst getreden: Amsterdam H. P. Helleman, exportafd. Mej. W. van den Berg, exportafd. H. Jonges, exportafd. Mej. G. van der Gaast, statistiek Mej. G. Smit, expeditie H. H. Ridderbos, expeditie Mej. C. C. M. Dessing, Poviet C. Boer, ROB G. A. A. Scholte, bouwk.afd. T.D. B. van Broekhoven, Techn. Dienst Groningen P. M. Sterke, expeditie Mej. T. Kruijer, kantoor Burgerlijke Stand Geboren Amsterdam Carla Ingrid, d. van Th. Lobach, buitend. Joke, d. van C. T. M. Ojevaar, expeditie Aaltje, d. van W. J. Mühlrad, legkelder Willem Hendrik, z. van W. Both, voorman legkelder Pieter Cornelis, z. van L. Batenburg, expeditie Rectificatie René, z. van J. v. d. Pol,boekhouding Heerlen Carolus Aloysius, z. van F. J. Schoen- maekers, chauffeur Gehuwd: Amsterdam W. Baas, electricien, met mej. M. C. E. de Wolff H. v. d. Berg, expeditie, met mej. J. J. M. Brandenburg J. W. Prins, expeditie, met mej. T. van Deventer J. Stolte, smederij, met mej. A. van Komen H. Walburg, expeditie, met mej. B. Dik Heerlen J. J. Dormans, hulpmachinist, met mej. A. G. P. Dols Overleden: Mevr. J. Sligting-Buwalda te Amsterdam voorstel 57-54 Om beschadiging te voorkomen stelde in zender voor de pallets te voorzien van half ronde stalen strippen. De vork van een van de heftrucks is thans van rolletjes voor zien, waardoor vermoedelijk al veel bescha diging aan de pallets kan worden voorko men. Het aanbrengen van stalen strippen is te kostbaar om uitgevoerd te worden. Geen beloning. voorstel 5755 Inzender stelt voor om in motorboot 13 tanks te plaatsen voor het vervoer en op slag van olie. De directie heeft met dit schip andere plannen, waaraan reeds een begin van uitvoering is gegeven. Geen be loning. voorstel 5756 a. Betreft een verzoek om in de spoelplaats enige verwarming aan te brengen. b. Is een voorstel om een zeef aan te bren gen bij de vatenspoelmachine om de gummikurken in op te vangen. c. Om veel lawaai te voorkomen stelt in zender voor om de stalen bak, waarin de sponschroeven worden leeggestort, te vervangen door een houten bak. d. Het trapje naar de voormalige stokerij van betere treden te voorzien. Al deze vragen en voorstellen zullen na der worden bekeken en in de volgende bijeenkomst van de commissie worden be handeld. Voorlopig ontvangt inzender een bedrag van 10, voorstel 5757 Voor het buigen van pijpen meent de in zender dat de houten proppen beter ver vangen kunnen worden door ijzeren, omdat ondanks een duurdere aanschaf, op den duur door veelvuldig gebruik een bespa ring wordt verkregen. De commissie is al gemeen van oordeel dat dit voorstel tech nisch onjuist is. Geen beloning, voorstel 5758 Om de houdbaarheid van de verf te ver hogen stelt inzender voor om een droog oven te bouwen met kettingtransport voor het drogen van geschilderde kisten. Met in zender zal contact worden opgenomen, waarna dit voorstel eveneens in de volgen de bijeenkomst zal worden behandeld. 23

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 24