Rotterdam nam afscheid van directeur CH. de GfOOt DUBBELE NUMMERS Het voltallige personeel van ons filiaal Rotterdam was zaterdag 28 december om half een in de met bloemen versierde koffiekamer aan de Keileweg bijeen gekomen teneinde afscheid te nemen van zijn directeur, de heer WCh. de Groot, die de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt. Dat dit afscheid op sobere wijze zou wor den gevierd was op uitdrukkelijke wens van de heer De Groot, maar toch was jhr. Six van Hillegom gekomen om persoonlijk te getuigen van de uitstekende kwaliteiten waarover de scheidende directeur heeft be wezen te beschikken: „Mensen zoals u, me neer De Groot, zijn dun gezaaid. U leidde het filiaal niet alleen met het hoofd maar ook met het hart". Mevrouw De Groot werd ook in de toespraak van de heer Six betrokkenzij wist na een zware dag hem steeds weer op te monteren. Onder dankzegging voor hetgeen de heer De Groot voor de brouwerij als directeur van het filiaal Rotterdam en het depot 's-Gravenhage heeft gedaan, overhandigde de heer Six een antieke bierpul. Hierna nam de nieuw benoemde directeur, mr. P. A. W. M. Ver beek het woord, die de heer De Groot dank bracht voor de openhartige wijze van inwerken, het goede voorbeeld inzake het personeel en de waar devolle lessen op commerciëel gebied. De heer Verbeek wek te alle medewerkers op tot een frisse reactie op de tijdsomstandigheden. De heer A. G. Tournier, chef de bureau van het filiaal, bracht tot uitdrukking hoe zeer het personeel het heeft gewaardeerd onder de leiding van de heer De Groot te hebben mogen werken. In de nieuwe wo ning van het echtpaar De Groot is het ca deau van het filiaal, een gasfornuis, reeds geïnstalleerd, maar toch wilde de heer Tour nier nu niet met lege handen komen en hij overhandigde de heer De Groot een zil veren sigarettenkoker, waarin het familie wapen was gegraveerd. Namens de inspecteurs sprak de heer C. M. van Heusden, die de heer De Groot een vaatje oesters aanbood en dank bracht voor de prettige samenwerking. Ook de heer Verbeek mocht een vaatje oesters ont vangen en deze kreeg tevens van de heer Van Heusden de volle medewerking toe gezegd, die ook de heer De Groot steeds heeft ondervonden. De heer J. Kat, die met de heer IJ. N. Galema het personeel van het depot 's-Gra venhage vertegenwoordigde, bracht namens het Haagse personeel dank voor de goede samenwerking. Tenslotte was het de beurt aan de heer De Groot, die dankwoorden richtte tot alle sprekers en afscheid nam van het personeel van wie hij vele oudere medewerkers met name dankte. Nadat het echtpaar De Groot in gezelschap van jhr. Six en de heer en mevrouw Ver beek de koffiekamer hadden verlaten, bleef het personeel nog een tijdje gezellig bijeen. Verwarring heerste alom toen wij hoorden dat velen het december-nummer tweemaal hebben ontvangen. Administratief was er dus iets niet in orde, maar dat is nu veran derd en wij hebben ervoor gezorgd, dat in het vervolg de verzending goed verloopt. Laten wij afspreken, dat alleen degenen die een bijdrage leveren voor het volgende nummer er twee krijgen. Mag de redactie de dubbele nummers terug ontvangen Het toestelnummer van de redactie is 335 en niet 272 zoals op de nieuwe telefoon lijst abusievelijk staat vermeld. U gelieve dit op de lijst te wijzigen. DE REDACTIERAAD van ons blad bestaat uit mej. H. A. Boskei en de heren A. W. Albers, A. F. W. Kroon. G. Ch. Nieuwendijk, A. F. H. Smelt, G. A. Poelenije, C. P. Verhaar, A. J. A. de Winter en R. M. Wijdeveld. 14

Amstel - Het Spongat | 1958 | | pagina 15