In memoriam Op 9 september j.l. overleed plotseling onze chauffeur E. Pilot op de leeftijd van 43 jaar. De heer Pilot kwam in 1940 als stalwacht bij ons in dienst, toen wij van motor- op paardetractie waren overgegaan. Na inkrimping van de stal werd hij koetsier en ontving hij later een opleiding tot chauffeur. Aan het graf op de Oosterbegraafplaats wijdde de heer M. van Mar wijk Kooy waarderende woorden aan onze verscheiden chauffeur. In Heerlen overleed op 6 oktober, eveneens geheel onverwacht, de heer J. M. Keyssers, sinds 1941 stalwacht van ons filiaal aldaar, dat over zeven paarden beschikt. De heer Keyssers die 66 jaar is geworden, was een zeer gewaardeerd medewerker, die alles voor zijn dieren over had. De overledene laat een vrouw en drie gehuwde kinderen achter. Na een smartelijk lijden overleed op 21 november, op 58-jarige leeftijd, onze chauffeur A. A. J. Frencken, die sinds 1923 bij ons is werkzaam geweest. Voor het hoofdkantoor werden door de heren Van Marwijk Kooy jr. en Egberts kransen op de kist gelegd namens directie en perso neel. Aan de groeve was een delegatie aanwezig van directie en perso neel, die aan deze stille en ijverige medewerker de laatste eer bewees. De heer Frencken was gehuwd en had twee gehuwde dochters. Hel ligt in de bedoeling van de redactie om, te beginnen met dit nummer, ook bekend te maken als gepensionneerden van ome onder neming of weduwen van gepensionneerden zijn overleden. in augustus zijn overleden de heer C. van Olphen (sinds 1914 gepensionneerd) en mevrouw de weduwe J. J. Dannenburg-van Ede; in september de heren E. C. F. Colpaar en J. C. Louwers; in oktober mevrouw de weduwe A. de Bood-Lelyveld en de heren H. J. van Eekeren en G. van der Neut; in november de heer J. A. Tielkemeijer. Onze innige deelneming gaat uit naar de nabestaanden.

Amstel - Het Spongat | 1957 | | pagina 25