IN DE FEESTZAAL vrolijke gezichten en een goede stemming.... wij niet prijs. Toch, éénmaal, was onze le stuurman de kluts kwijt. In Oisterwijk, op zoek naar ,,De Weyenbergh"Maar ja, dat was dan ook een splinternieuwe zaak. Wat heeft de commissie van voorberei ding" met deze keus een goede beurt ge maakt. Eén grote, hoge zaal waar wij met z'n allen een behoorlijke plaats vonden. Voor elke gast stond een hors d'oeuvre gereed van zulk een omvang, als wij nog nooit hebben meegemaakt. De hoofd schotel bestond uit: kippesoep, een flink portie vlees, twee groenten en twee soor ten aardappelen, gebakken en gekookt. En als toetje een heerlijk portie roomijs. Als u nu nog weet, dat we hier over drie consumpties per man konden beschikken, dan behoef ik niet meer te zeggen dat we allen zeer voldaan van tafel opstonden. Ondergetekende zat met de heer Post humus bij de bierkraan en deze kan mede- getuigen dat onze producten vakkundig toerden geserveerd. Tijdens dit diner wer den wij gefotografeerd. U kunt dus op een plaatje zien dat dit hoogtepunt uit stekend geslaagd is. Bijzondere vermelding verdient het feit dat wij een gouden bruidspaar in ons midden hadden n.l. de heer WOltmans en zijn lieve gade. Een spontaan: ,,Lang zullen zij levenwas de reactie op deze mede deling. Een foto werd van hen gemaakt, waarbij zij die in hun bus zaten fungeerden als bruidjes en bruidsjonkers Een beloofde verrassing werd ingelost toen wij in de bossen bij de vennen halt hielden, iets konden gebruiken en een kleine wandeling maakten ter bezichtiging van de vennen. En toen werd het de hoogste tijd om de thuisreis te aanvaarden, voor allen met de zelfde service als de heenreis. In al die bussen zal men zich op verschillende wijze vermaakt hebben met zingen, moppen tap pen en dergelijke. In de onze werd de lachlust opgewekt door een leuke voor dracht in zuiver amsterdams over ,,De wollef en de seve gijtjes" Tenslotte danken wij de Directie voor dit zo mooi geslaagde jaarfestijn. De commis sie van voorbereiding voor haar goede zorgen. En alle deelnemers voor de aan gename sfeer, waarin wij deze reünie mochten vieren. 2

Amstel - Het Spongat | 1957 | | pagina 3