GMsm nige liedjes" door de kamer zwiemelierden. staan, nam mijn man echter de situatie, Het voorspelde zonnetje in huis kon ik zij het dan gedeeltelijk, in handen en voor hem niet meer zijn. stelde mij voor de keus: 'n filmpje pikken of thuisblijven en naar een hoorspel luis- We aten soep en hoorden het weerbericht teren. Goed, ik weet het. Laten we maar van de volgende dag erin vallen. Mineur zeggen dat het kwam omdat ik „Moeders was voor mijn stemming op dat ogenblik wil is wet" had gehoord en voor jaren een rooskleurige beschrijving. Indachtig genoeg waar voor mijn luisterbijdragen onze trouwbelofte, waarin wij elkaar zowel had gekregen. Hoe het ook zijik koos de in voor- als tegenspoed terzijde zouden film AMSTEL OP DE FOIRE DE PARIS ipimtlE (MS1EI V uiifftu» -AMStFG AMSTii Wie een lijst zou maken van de verschillende adressen die te lezen zijn op de ontelbare kisten, dozen en andere zendingen die onze brouwerij regelmatig verlaten, kon een aardige wereldkaart samenstellen. Dat de export ook op andere wijze zijn „gezicht" laat zien, toont deze foto, die een beeld geeft van hetgeen onze vertegenwoordiger in Frankrijk, Monsieur Cadro (met zijn medewerksters in nationaal costuum) op de Foire de Paris, de bekende jaarbeurs, heeft gedaan om de Fransen bekend te maken met ons produkt. De zorgen van de stand waren toevertrouwd aan een Fransman die de naam Van den Bosch draagt. En toch is hij geboren en getogen in ParijsWij zien hem ook op de foto, uiterst rechts. 28

Amstel - Het Spongat | 1957 | | pagina 29