Onze nieuwe gondola ontwerp van J. Beekman bleek een succes 5WSTEL Nog veel mooier vonden wij chauvinisti sche Amstel-mensen onze nieuwe gondola. Misschien was hij iets te groot, maar daar tegenover staat het fraaie, overzichtelijke model waar maar liefst vijf kisten tegelijk op uitgestald kunnen worden en waar iede re huisvrouw ongetwijfeld naar zal grijpen niet naar de gondola natuurlijk, maar naar de flesjes Amstel-bier die op de koop sters staan te wachten. De heer A. van Merle was zo vriendelijk om in het uitnodigende wijnhoekje een plaats in te ruimen voor deze nieuwe aan winst. Wij hebben de bladen zelf volgezet met flesjes en daarna een paar foto's ge maakt, die hierbij gaan. In de 500 m2 meter winkelruimte met haar 80 man personeel is deze gondola van ons bijzonder op haar plaats. De kleuren har' De nieuwe gondola In gezelschap van de heren P. Kranenberg en A. Albers zijn wij naar het nieuwe fi liaal van Albert Heyn, Grote Houtstraat in Haarlem, gegaan. Het filiaal is een lust voor het oog; een pronkstuk van moderne winkelbouw. De grote glazen deuren en het gezellige, efficiente en kleurrijke inte rieur daarachter, nodigen iedere huisvrouw, en zelfs de mannen, tot binnentreden. De muren en de plafonds variëren in kleur van zwart naar lichtblauw naar beige. De verschillende afdelingen zijn op zeer esthetisch verantwoordde wijze ingedeeld en ongemerkt van elkaar gescheiden gehouden. In de rechter bovenhoek, achter in de zaak, is een glazen ruimte aange bracht waarin het leidende personeel toe zicht kan houden op de werkzaamheden be neden, terwijl zij tegelijkertijd niet en wel aanwezig zijn. In één woordprachtig. De heren Kranenberg en Albers in Haarlem 1 1 ■wjsrn

Amstel - Het Spongat | 1957 | | pagina 12