0 Wat zegt u daar Natuurlijk heren, Amstel bier. zijn verblijf in Singapore verhindert om aan deze lunch aan te zitten. Donderdag 28 februari: op deze dag ver trokken de heer en mevrouw Six, in bege leiding van de heer Elink Schuurman, naar Washington waar zij om vijf uur 's mid dags werden ontvangen door de Neder landse Ambassadeur, Zijne Exellentie Dr. J. van Royen. Vrijdag 1 maart: rondleiding door de stad en bezichtiging van o.a. het Washington Memorial, Lincoln Memorial en het Graf Van De Onbekende Soldaat. De heer Schuurman tekende hierbij aan: „Het was koud die dag. Over de stad hing een loodgrijs wolkendek. Tot overmaat van ramp begon het halverwege onze rondlei ding nog te sneeuwen zodat wij van de stad niet veel meer hebben gezien dan ver kleumde, zich voorthaastende mensen, voorzichtig rijdende auto's en trappelende, zwaar bejaste agenten die eruit zagen als reuzen in hun driedubbele kleding. In aan sluiting op deze „besneeuwde" rondleiding werd het gezelschap 's middags ontvangen door de Nederlandse Gezant, Zijne Exellen tie Mr. S. G. M. Baron van Voorst tot Voorst. Daarna werd een bezoek gebracht aan de wereldberoemde National Art" Galery. Zaterdag 2 maart: om acht uur vijf en veertig, in alle vroegte, terwijl in de stra ten van Washington het nieuwe sneeuw tapijt door de duizenden auto's tot een bruin, spattend modderspoor werd platge- reden, bezochten de heer en mevrouw Six het Witte Huis, de residentie van de Pre sident van de Verenigde Staten, Dwight D. Eisenhower. Doordat de President plot seling was weggeroepen voor een spoed zitting van zijn kabinet, werden de Neder landse gasten ontvangen door diens privé- secretaris. Om elf uur volgde een bezoek aan het Capitool, het Congres en de Senaat, welke laatste zij geheel in zitting hebben bijge woond. Maandag 4 maart: lunch met Z.K.H. Prins Bernhard, Jonkheer v. Reijckevorsel, Kolo nel A. Sesink en de heren S. White, F. Kooiman, N. Roesier en J. Elink Schuur man. Tijdens deze lunch bracht de Prins een dronk uit op de Amstel American Corporation en diens zakelijke leider, de heer Sydney B. White.

Amstel - Het Spongat | 1957 | | pagina 10