Gisting menselijke berichten uit ons bedrijf Aankomst Jubilea Vertrek Per 1 januari trad in onze dienst de heer J. C. Schubart, geboren op 28 september 1919 in Groningen. De heer Schubart is door de Directie aangewezen om het inspec teurs-corps van ons filiaal Groningen te gaan versterken en uitbreiden. Per 1 februari trad in dienst de heer J. van der Doll, als verkoopleider bij onze com merciële afdeling. Wij herinneren ons de heer van der Doll nog als fel hockeyspe ler voor H.D.M., als hij een even sterk verkoopleider blijkt te zijn als hij behen dig is met zijn stick, dan hebben wij alle reden om de brouwerij met zijn komst ge luk te wensen. Op 2 januari 1.1. vierde onze heer Jac. Pe ters zijn 35-jarige jubileum. Op 2 januari 1922 trad hij als jonge man (17 augustus 1903) in dienst van de brouwerij en sinds dien heeft de heer Peters, wat men noemt, een spectaculaire loopbaan gehad. Oor spronkelijk was de heer Peters werkzaam op het technisch bureau, daarna was hij J. Peters enige jaren sous-chef van de expeditie afdeling waarna zijn overplaatsing volgde naar de afdeling export waarvan de heer Peters op het ogenblik een van de belang rijkste posities bekleed. Per 31 december 1.1. vertrok de heer J. de Haan, directeur van het filiaal Groningen met pensioen. Hij wordt in deze functie opgevolgd door de heer B. Helms. Wij wensen de heer de Haan nog vele (rustige) jaren en de heer Helms al het succes, dat de Directie van hem verwacht. Per 1 april zal ook onze heer C. A. Kru- seman de brouwerij verlaten. De heer Kru- seman, die vijf jaren lang onze afdeling Publiciteit met veel succes heeft geleid en er het zijne toe heeft bijgedragen om van ons bier een merkartikel te maken, gaat bij de K.L.M. de positie bekleden van Hoofd van de Propagandadienst in plaats van de heer J» Th. Rijkens. De heer Kruseman zal worden opgevolgd door de heer R. M. Wijdeveld, tot 1 april a.s. chef van de afdeling Publiciteit van N.V. Bronswerk in Amersfoort. C. Kruseman 25

Amstel - Het Spongat | 1957 | | pagina 26