Op 26 April overleed na een langdurige ziekte onze voorman-timmerman, de Heer J. Bergström. Zijn vriendelijke persoonlijk heid, zijn behulpzaamheid, die wij nu node moeten missen, zullen bij ons in dankbare herinnering blijven voortleven. Na resp. 44 jaar en 31 jaar eervolle dienst, ver heten op 9-5 en 27-6 de Heren G. Nanninga en N. Selie ons bedrijf met pensioen. Dat zij nog lang in goede gezondheid van hun pensioen mogen genieten is ons aller wens. Op 26-7 werd na een eervolle staat van dienst van ruim 38 jaar, de bierkoker, de Heer B. A. Span, gepensionneerd. Wij hopen, dat hij in Australië, waarheen hij van plan is binnenkort te emigreren, nog lang en in goede gezondheid van zijn pensioen zal mogen genieten. Ositye. £fio\i#vü~eJk, ,BB.d.A."-NIEUWS Sinds half April jl. is voor B.B.d.A. I de compe titie afgelopen en sedert begin Juni jl. is dat het geval met B.B.d.A. II. De resultaten van de laatste wedstrijden voor de competitie zowel als voor de beker waren zeer teleurstellend. De voornaamste reden was wel de incompleetheid en wij moeten aannemen dat voor het wegblijven der spelers gegronde re denen hebben bestaan. Niettemin blijft het in compleet opkomen voor diegenen die present zijn een onprettige gewaarwording en zulk een situatie kan nimmer een goede geest bevorderen. Door deze gang van zaken heeft B.B.d.A. I zich maar nèt in de 2e klasse kunnen handhaven. Het tweede elftal van B.B.d.A. is in de midden moot van de ranglijst geëindigd. Ook dit elftal had met incompleetheid te kampen, doch niet in die mate als dit bij het eerste elftal het geval was. De wedstrijden hebben steeds doorgang kunnen vinden en het moet gezegd worden, dat in ons tweede elftal de goede stemming er niet onder ge leden heeft. Zie hier dus de resultaten van onze beide elftallen in de competitie 1951-1952, voor welke teams wij hopen, dat in het volgend seizoen een lange serie prettige wedstrijden zal zijn weg gelegd, waarvan wij U straks weer gaarne op be scheiden wijze zullen verhalen. Voor de liefhebbers van „geschiedenis" hierbij nog enkele uitslagen van gespeelde wedstrijden. 12 April 1952 V.V.G.A. 5—B.B.d.A. 2 2—4 26 April 1952 B.B.d.A. 2—F.I.T. 22—5 10 Mei 1952: B.B.d.A. II—K.M.V.Z. III 4—2 De wedstrijd van Van Bakel Eindelijk weer eens een overwinning voor B.B.d.A. II Uitkomende met enige invallers, waaronder begrepen de onvermoeibare E. Meijer, zijn de onzen er dus in geslaagd een 42 zege op hun tegenstanders te behalen. Naast de verschei dene kansen, die K.M.V.Z. III heeft gehad, doch door zeer slecht schieten verloren gingen, moet deze overwinning grotendeels worden toegeschre ven aan onze keeper Van Bakel, die rustig en vol zelfvertrouwen op puike wijze zijn doel heeft ver dedigd en zelfs aan K.M.V.Z. III niet toestond een strafschop te benutten! De partijen bleken aan elkaar gewaagd te zijn en voor beide doelen ontstonden gevaarlijke situaties. Doelpunten kwamen hier echter nog niet uit voort. Naarmate de tijd verstreek kan gezegd wor den dat B.B.d.A. II sterker werd, hetgeen tot de rust resulteerde in 2 doelpunten, nl. 1 door E. Meijer (van dichtbij) en 1 door Kooistra met een laag hard schot (20). Ook na de rust bleef B.B.d.A. II iets sterker, hoewel K.M.V.Z. III door een wijziging in de op stelling gevaarlijker in de voorhoede werd, welke wijziging de achterhoede echter verzwakte. In deze periode werden door B.B.d.A. II diverse fraaie kansen voor het doel van de tegenpartij gemist. Bij een algemene aanval van de onzen werd na een enthousiaste doelworsteling de bal over de lijn gewerkt (30), waarna de hardwerkende voor hoede van onze tegenstanders eindelijk succes had (31). B.B.d.A. II vond dat het nu weer zijn beurt was om te doelpunten, hetgeen Schermelé deed, door vrijwel ongehinderd in te schieten, toen iedereen een voorzet verwachtte (4-1). K.M.V.Z. III vond toen nog éénmaal de weg naar het net (42) en met deze stand werd deels troost gezocht en deels vreugde gevonden bij een glas schuimend Amstelbier! 24 Mei 1952 F.I.T. 2—B.B.d.A. 2 2—2 Sc. SLj/f 9e no9 jeugdig 0| bent cXb reedó pa lOordt dan juiót lid <~~b)an 'zB. d. cJl. Copie voor dit blad moet uiterlijk op de 15e van iedere maand in ons bezit zijn Red.

Amstel - Echo | 1952 | | pagina 16