AMSTEL-ECHO 15 PERSONALIA Wij feliciteren De heer W. KUIJVENHOVEN 40 jaar bouwkundig-opzichter in ons bedrijf. Op 12 Juni 11. waren wij in de gelegenheid de heer W. Kuijvenhoven geluk te wensen ter ere van het feit dat hij op die dag zijn 40-jarig jubileum vierde. Veel gelukwensen en ca- deaux had hij in ontvangst te nemen. De koninklijke onderscheiding die hem uit gereikt werd, was voor de jubilaris wel de grootste verrassing. Waarlijk een prachtige waardering voor de wijze waarop hij in de afgelopen veertig jaar zijn taak verricht heeft. Veel is onder zijn leiding en door zijn medewer king aan de brouwerij tot stand gekomen. Nemen wij b.v. de periode 19121920, waarin de bouw van de kolenbunkers plaats vond (1913), het stal- gebouw (1913), het oude bottelarij-gebouw (1914), daarna de uitbreiding van de voormalige tapkelder (1920). Maar dit is slechts een greep uit de grote werken. Daartussen lag de uitvoering van tientallen kleine- en honderden kleinere wer ken, die hem wellicht evenveel zorgen en hoofd brekens gekost hebben. Weet U wie het klokkentorentje, een geschenk van het personeel aan de Directie bij het 50-jarig bestaan van de brouwerij, en dat nu door het vatengebouw vrijwel aan het oog onttrokken is, ontwierp en in het geheim met zijn mensen bouw de? Vraag het aan de heer Kuijvenhoven en hij zal U vertellen hoe hij het klaarspeelde. Bij de klanten is de heer Kuijvenhoven een zeer geziene figuur. Het werk bij de afnemers beperkte zich vroeger vrijwel tot de stad Amsterdam, maar de laatste jaren heeft dit zich uitgebreid over het gehele land, zodat de heer Kuijvenhoven dagelijks op reis is om verbouwingen op te nemen of de uitvoering daarvan te controleren. Dit artikel, dat de bedoeling heeft een welbestede veertig jaren in het kort nog eens extra te belich ten, wil ik besluiten, om onze vriend en zijn vrouw het beste voor de toekomst te wensen. Verspoor. De heer G. VAN VREDE Jr., die op 1 Juli jl. 25 jaar in dienst was op het Hoofdkantoor te Amsterdam. Als wij naar de wens van de jubilaris gehandeld hadden, hadden wij met deze simpele vermelding moeten volstaan. Maar dit vonden wij niet aardig bij het jubileum van hem, die zorgt dat onze agen ten elke maand de stand van hun rekening weten, m.a.w. die er een groot deel toe bijdraagt dat het in de provincie geleverde bier geadministreerd en het geld daarvan geïncasseerd wordt. En hij be weegt zich bovendien zoveel in ons clubleven (hij schaakt, hij zeilt, hij biljart, hij heeft gevoetbald), dat deze society-figuur als jubilaris wel een woordje in de krant verdient. Van Vrede, nog vele jaren! Drs. A. MIEDEMA Donderdag 3 Juli 1952 slaagde de heer Miedema, chef van onze afdeling Sta tistiek, voor het doctoraal examen in de economie aan de Economische Hogeschool te Rotterdam. Voor het behalen van dit fraaie succes zijn jaren no dig geweest van studie in de avonduren, studie na vol brachte dagtaak als leider van een afdeling, waaraan steeds zwaardere eisen werden gesteld. Volharding was er voor nodig, toewijding en liefde tot de wetenschap, die het mogelijk maakte de eenmaal op de schouders ge nomen taak tot een goed einde te brengen. Het is dan ook met de grootste voldoening dat wij vanaf deze plaats Drs. Miedema van harte felici teren met zijn slagen, dat onder dusdanige om standigheden werd behaald, dat wij het gerust als eeii „witte raaf" mogen bestempelen. En in onze felicitatie betrekken wij meteen ook mevrouw Miedema, die zich veel opoffering heeft getroost opdat haar man 's avonds zo rustig mogelijk kon studeren. Met deze gelukwensen zullen ongetwijfeld alle lezers van de Amstel-Echo instemmen, ook de jongeren, die hopelijk in dit voorbeeld een aan sporing mogen vinden, om de hun zo ruim toege meten vrije tijd ook zodanig te besteden, dat het ten profijte kan strekken van henzelf, van de brouwerij en van de gemeenschap. Proficiat, Drs. Miedema!

Amstel - Echo | 1952 | | pagina 15