12 AMSTEL-ECHO Al met al een heel gezellige en een bijzonder ge slaagde Sportdag, waarop we lang kunnen teren. Slechts insiders weten, dat er aan het eind van de dag even een wanklank was wegens het, naar „men" zegt, bij vergissing medenemen van ander mans geld, alsmede het, wederom naar „men" zegt, onbewust medenemen van een wedstrijd voetbal. Maar U kunt me geloven of niet, „men" heeft het meestal bij het verkeerde eind. Uw onderdanige verslaggever weet heus niet of hij volledig is geweest met zijn opsomming van wat er zo op die glorieuze Sportdag van 29 Juni 1952 is gebeurd, maar hij wil toch beslist niet zo onvolledig zijn door U de namen van de winna ressen en winnaars te onthouden. U zult het wel met mij eens zijn: „Ere, wie ere toekomt!" Met het verschijnen van die namen, verdwijnt, onder het uitroepen van een „tot ziens op de vol gende Sportdag" Uw Sc. De winnaressen zijn: Driekamp no. 1: Mej. F. F. v. d. Veen; no. 2: Mej. M. W. Voorn. Hinderniswedstrijd no. 1: Mevr. M. v. d. Horst: no. 2: Mej. M. v. d. Berge. Estafette nos. 1: Mej. R. v. d. Leur, Mej. M. W. Voorn, Mej. A. de Winter, Mej. J. M. Keyer. Doelschieten no. 1: Mej. J. M. Keyer, Mej. D. Sluyter. Touwtrekken nos. 1: Mej. F. F. v. d. Veen, Mej. J. M. Keyer, Mej. D. Sluyter; nos. 2: Mej. A. Dekker, Mej. M. v. d. Berge, Mevr. S. v. d. Horst. De winnaars zijn: Driekamp no. 1: J. W. Fenne; no. 2: W. J. Voorn. Estafette nos. 1: J. W. Fenne, B. Ringenaldus, I. J. de Vries, H. A. F. v. d. Leur; nos. 2: J. Vier gever, J. v. d. Leur, J. J. Voorn, M. H. Voorn. Hinderniswedstrijd no. 1: M. J. v. d. Berge: no. 2: J. B. Zum Gnotenhoff. Doelschieten no. 1: K. Siesem Jr., no. 2: G. Meyer Sr. Touwtrekken nos. 1: J. Fonteyne, W. Voorn, J. W. Rutten, H. Berk, F. Uriot; nos. 2: H. Neervoort, G. Meyer Sr., J. J. Vroom, B. A. Dammers, T. J. Loo. Een woord van warme dank willen wij ook via de Amstel-Echo niet onthouden aan hen, die door hun medewerking het mogelijk hebben gemaakt dat ook in 1952 onze welhaast traditionele Sport dag weder gehouden kon worden. Dat is in de eerste plaats onze Directie, wier on ontbeerlijke steun de sterke peiler is, waar onze Sportdag in eerste instantie op rust en voorts zijn dat de kinderleidsters en -leiders, de juryleden en hun assistenten, de scheidsrechter, en de staf van mensen, die voor de bediening in bier- en koffie- tent hebben zorggedragen, alsmede zij die daags vóór de Sportdag de aankleding van het terrein hebben verzorgd. Hun aller medewerking is onmisbaar en wij stellen er prijs op hierbij te verklaren dat hun sympa thieke en spontaan gegeven steun onze taak bij het organiseren van de Sportdag ten zeerste heeft ver licht. Aan allen daarvoor onze hartelijke dank! Bestuur B.B.d.A. Commissie Sportdag. BIER IN KOREA. Het Britse pond sterling is in Korea gekoppeld aan de bierstandaard. Officieel doet het pond 2,80 dollar, maar in Korea is er vier dollar voor te maken. Het Amerikaanse leger verstrekt nl. weinig of geen bier, terwijl de Britse soldaten elke week tien grote flessen uitstekend gebrouwen bier krijgen. Maar de Amerikanen worden goed betaald in dollars en met de Britten is het omgekeerd. Gevolg: bloeiende bierhandel tussen bier-rijke Engelsen en dollar-rijke Amerikanen ofschoon deze handel door de legerleiding niet is toe gestaan. En vandaar weer: extra-betaling voor de Britse soldaat, die langs allerlei sluikwegen moet pro beren zijn bier-dollars om te wisselen in leger - betaalbewijzen. Daarom doet het pond sterling in Korea vier dollar. (Horeca) Onze Zesde Sportdag (vervolg) De prijsuitreiking

Amstel - Echo | 1952 | | pagina 12