AMSTEL-ECHO 9 convertible. Onder de tonen van het orkest ,,So- nora del Caribe" reed de lange file door de straten van San Nicolaas, en via Savoneta naar Oranje stad, waar op verschillende hoeken de Surinamers hun koningin begroetten. Nieuwsgierigen staken allerwegen de hoofden uit de ramen en groetten vriendelijk bij het ontwaren van Miss Suriname. Van Oranjestad ging het naar de Noord om via Paradera op Santa Cruz te belanden. Onderweg werd snoep en confetti rijkelijk gestrooid. Om 6.30 uur was men terug te San Nicolaas. De op tocht was in alle opzichten geslaagd en de orga nisatoren mogen tevreden zijn. Aan het feest kwam echter nog geen einde, omdat in de club tot 10 uur gedanst werd. Vermeldenswaard is het feit, dat een Surinaamse jongen, Louis Penselo, deze gehele lange tocht samen met zijn Arubaanse vriendje Tommy Ma- duro op de fiets meemaakte. Voorwaar een pres tatie! Dinsdagavond werd nog een softballwedstrijd ge speeld op de Lago Heights tussen Amstel en Nash. De wedstrijd werd door Amstel gewonnen met 209 en Miss Suriname reikte de beker uit, welke door de heer Debrot was uitgeloofd. Naar wij vernemen vertrok Miss Suriname Vrij dag jl. weer naar Curacao voor afwerking van de rest van het programma. Denkt U nu niet, dat de Suriname-Amstel-konin- gin het gedurende die dagen erg gemakkelijk heeft gehad. Integendeel, een zeer druk programma stond onze vorstin te wachten, hetgeen overdui delijk blijkt uit onderstaande mededeling die een Surinaams blad zijn lezerskring doet. Leest U zelf maar: Miss Suriname heeft drukke dagen. Behalve de feestjes en ontvangsten lezen we in haar dagboek: Vrijdagmiddag winkelen, samen met Mej. Vera Taytelbaum, die van haar Werkgeefster de Hol landse Bank Unie speciaal voor deze gelegenheid vrij-af kreeg. Zaterdagmorgen wandelingetje door de stad en allerhartelijkst ontvangen in Ritz, waar de Heer Otto Senior persoonlijk ontving... 's mid dags rijtoer over het eiland in gezelschap van de Heer Simoons en Mej. Vonsee. Onder andere een bezoek gebracht aan de Surinaamse club op Suf- fisant, waar Hopman Dundas de gast rondleidde, 's Avonds het grote feest in J.P.F. (waarvan wij reeds een verslag gaven). De eerste dans gemaakt met de Heer Macknack, die deze eer middels een lot won. Zondagmorgen bezoek bij kennissen en des avonds weer een feest en wel in de St. Thomas- club. Daar kennis gemaakt met voorzitter Charlie Debrot, de Heren Rademaker en Thomas Hen- riquez. Ceremoniemeester was de Heer Armando de Rooy. De Voorzitter zeide o.a. dat de Club vele vooraanstaande Surinaamse leden had, als de Heren de Rooy, da Silva en anderen, maar dat dit bezoek van een Surinaamse schone nooit zou worden vergeten... Maandagmorgen besprekingen met de Heer Duisker uit Aruba, die voorbereidin gen kwam treffen voor Koninklijke ontvangst in Suriname. De heer Duisker is employé bij de AMSTELBIER agent in Aruba, 's Middags ge zellig samenzijn waarbij o.a. de Heren Sprock en Duisker en Mej. Edith Sprock. Miss Amstel logeert op Piscaderabay Club, waar het haar uitstekend bevalt. Uit een en ander blijkt, dat men in de West net zo goed als bij ons in Nederland, de kunst verstaat om reclame te maken voor het bier en in het bij zonder voor ons bier. Horen wij bij ons zo af en toe eens een lied op een gramofoonplaat waarin de lof van het bier wordt bezongen, in de West, zij het dan met voor ons niet altijd verstaanbare woorden, hoort men overal in het takki-takki: DE AMSTEL CALYPSO Amstelbier na oeng presirie A de wroko tap joe spierie Amstelbier foe jongoe nanga ouroe Zorgoe altijd mek a kouroe. Amstelbier van C.K.C. Brengt U vreugde ook op zee Ook op Agoe tobo's dak Leest men AMSTEL met gemak. De fakkeloptoehi Alia mattie if joe konnie Bai wan Amstel en winie monie Zo is het met Amstelbier t Laat je werken met plezier. Amstelbier je mag er wezen Amstelbier je moet er zijn Amstelbier heeft vaak bewezen Ons bier in smaak te zijn. Amstelbier n a bing gelijke Amstel drinkt d arme en de rijke Amstel geeft U vele prijzen Amstel is verplicht te rijzen. Amstelbierie a no dierie Amstelbier allaman prisirie Kom dan lui drinkt allen mee Amstelbier van C. K. C. C. Kersten Co., Paramaribo.

Amstel - Echo | 1951 | | pagina 9