CO AMSTEL-ECHO 9 PERSONALIA Wij feliciteren Op 5 October a.s. her denkt de heer A. Nooij de dag waarop hij 25 jaar geleden in onze dienst trad. De heer Nooij, die voor dat tijdstip als assistent aan de Universiteit te Amsterdam werkzaam was, stelde zijn ken nis, vooral in de jaren waarin nog met een voudige middelen gewerkt moest worden, in dienst van ons bedrijf. Belast als hij was met laboratorium onderzoekingen en bedrijfscontröle, leerden wij hem als een onopvallende figuur kennen. Onopvallend maar goed, zo goed, dat hij werd bevorderd tot sous-chef van het Laboratorium. Wij hopen, dat de heer Nooij nog lang aan ons bedrijf verbonden zal blijven en wensen hem met vrouw en_ dochter op de 5e October a.s. een on vergetelijke dag. Op 15 October a.s. hoopt de heer J. W. Teerink de dag te herdenken, waarop hij 25 jaar geleden in onze dienst trad. Begonnen als jongste be diende op de Loon-Admi- nistratie, werd de heer Teerink weldra ingescha keld op de afdeling Boek houding, waar hij zich specialiseerde in de ad ministratie der stadsdebi- teuren, welke werkzaamheden zeer naar genoegen door hem werden verricht. Toen tengevolge van de oorlogsomstandigheden het bier moest worden gedistribueerd, was hij de aangewezen persoon, die de bierdistributie in de stad moest regelen. De tactvolle wijze, waarop hij deze veelomvattende werkzaamheden verrichtte, werd dan ook zeer gewaardeerd. Wij wensen de heer Teerink op 15 dezer met echt genote en verdere familieleden een onvergetelijke jubileumdag toe en hopen, dat hij nog vele jaren in goede gezondheid en met grote arbeidsvreugde zijn werkzaamheden zal mogen blijven verrichten. Op 5 October a.s. hoopt de heer H. L. de Korte de dag te herdenken, waarop hij 25 jaar gele den in onze dienst trad. Als metselaar begonnen in onze afdeling Bouw bedrijf verwierf hij zich direct een goede plaats en naam door de toege wijde manier waarop hij zijn werk vervulde. Overal waar gesloopt en gebroken werd was hij te vinden, maar niet alleen daarin was hij een uitblinker, ook waar gebouwd werd viel hij op door de dynamische wijze van werken. Hierdoor verwierf hij zich een bijnaam, die zijn arbeidskracht duidelijk illustreert en dan ook met ontzag wordt uitgesproken. Ook op ander terrein is Korte een graag geziene kracht. Wij ken nen hem nog van de vele commissies waarin hij zit ting had, en wie onzer kent hem niet van de Sport dagen? Dan vindt hij zijn element achter de tapkast in de „Biertent" en het is dan zijn grootste plezier de vele liefhebbers van een glas bier, een prima Amstelbiertje voor te zetten. Wij hopen dat H. L. de Korte op de 5e October met vrouw en verdere familie een onvergetelijke dag zal hebben en dat hij nog vele jaren aan ons bedrijf verbonden zal blijven. IN MEMORIAM F. BENNEMEER. Na een langdurige slepende ziekte is op 1 Augustus 1951 in de leeftijd van 28 jaar overleden de heer F. Bennemeer, die sedert 1 Maart 1940 als boekhou der bij ons werk zaam was. Toen hij op 21 De cember 1949 plotse ling ziek werd en de eerste symptomen van zijn verraderlijke ziek te zich openbaarden, had niemand van ons vermoed, dat dit reeds de voorbode van het einde was. Zijn taak als boekhouder heeft de heer Ben nemeer met grote toewijding en plichtsbe trachting steeds nauwgezet vervuld, terwijl hij door zijn bescheiden optreden en beheers te administratieve kennis allerwege grote achting en sympathie heeft verworven. Node nemen wij afscheid van deze mens, die op zo'n jeugdige leeftijd van ons heenging en die voor de zijnen en ons nog zoveel had kunnen zijn. Moge hij rusten in vrede. v. d. G. 2»

Amstel - Echo | 1951 | | pagina 9