AMSTEL-ECHO 9 HARTELIJK DANK Het Bestuur van B.B.d.A. wil zeker niet nalaten ook via de Amstel-Echo allen, die op enigerlei wijze hun krachten hebben gegeven om ook onze vierde Sportdag te doen slagen, hartelijk dank te zeggen voor hun medewerking Wederom mocht het Bestuur van B.B.d.A. getuige zijn van het feit, dat zowel de kinderleid(st)ers als de juryleden, de verzorgers van het materiaal, de dames en heren van de bediening en de kaste leins hun uiterste best hebben gedaan om alles zo goed mogelijk te doen marcheren en deze geza menlijke inspanning heeft in niet geringe mate bijgedragen tot het goede en gezellige verloop van onze Sportdag. Hopelijk tot volgend jaar, medewerk(st)ers! GEVONDEN VOORWERPEN OP DE SPORTDAG. Een ieder wordt er op attent gemaakt, dat, ondanks herhaalde bekendmakingen per microfoon op de Sportdag, nog niet zijn teruggehaald de volgende gevonden voorwerpen, t.w.: Ie. Een blauwe ruitjes-zakdoek, voorzien van twee rode biezen. 2e. Een lederen riem. 3e. Een sleutel voor veiligheidsslot No. 219. Voorts heeft één van de kinderen uit de groep „kleintjes" zijn prijsje op het terrein achtergelaten, n.l. een plastic kinderstoeltje. Bovenvermelde gevonden voorwerpen zijn terug te bekomen bij de heer J. Schermelé op het Hoofd kantoor. Bestuursleden en Juryleden Sportdag, Wilt li zo vriendelijk zijn de orde-linten en -strik jes bij Mej. W. Wouters (Hoofdkantoor) in te leveren? Uit de Rotterdamse pers: AMSTEL SPORTDAG 1950. Zo zijn we dan weer op Zondagmorgen 27 Augus tus j.l. met twee touringcars, beladen met vrolijke mensen, naar Amsterdam getogen, om via Amster dam-Zuid over de ruggen van Stalin en Churchill in de Meer aan te landen. Zeer tot ons genoegen zagen we daar weer een grote schare opgetogen en ondanks het dreigende weer, opti mistisch gestemde collega's, waarbij ook onze directeur en zijn echtgenote, alsmede verschillende vertegenwoordigers met hun ega's. Zoals gebruikelijk werd deze dag door Jhr. Six geopend met een hartelijk welkomstwoord en een opwekking om deze dag te benutten om de vriend schapsbanden te versterken en nieuwe vriendschap te kweken. Vriendschap, die zowel de mensen als het bedrijf ten goede komt. Na de aanwezigen een prettige dag te hebben toegewenst, kon met de verschillende wedstrijden worden begonnen, waarvan dan ook een gretig gebruik werd ge maakt. Naast de ongetwijfeld goede prestaties, waren ook de komische noten niet van de lucht. Ik denk b.v. aan onze vriend Willemsteyn, die zo n De kleinste Joezep biedt Mevrou v Six bloemen aan die daarvoor hartelijk dankt.

Amstel - Echo | 1950 | | pagina 9