8 AMSTEL-ECHO prijzen zou overgaan, was er nog de ballonwed strijd voor de kinderen. De kinderen, die aan deze wedstrijden wilden deelnemen, werden op het middenterrein samengebracht en lieten na een inleidend 1... 2, bij 3 hun ballon tegelijk los en daar gingen de kleurige ballen, wie weet waar heen Het was inderdaad een aardig gezicht, maar vele kinderen konden van hun ballon geen afstand doen en namen deze als een luchtig, doch kostbaar bezit mede naar huis, althans voor zover de ballonnen niet toch het luchtruim kozen, nagestaard door een teleurgestelde jongeling. Jhr. Six van Hillegom reikte vervolgens, na een woord van dank aan alle medewerk (st)ers en na gewezen te hebben op het goede van en het spor tieve element in zulk een Sportdag, met toepasse lijke woorden, vergezeld van kwinkslagen en handdrukken, aan de gelukkige winnaars en win naressen de prijzen uit, waarna deze vierde Sport dag bijna tot zijn eind was gekomen. De heer Koopmans sprak vervolgens nog woor den van waardering, o.a. tot de heer W. C. de Groot, en toonde zich als aanvoerder van zijn voet bal-team zeer verheugd met het bezit van het kostbare kleinood", de wisselbeker. Deze wissel beker, inmiddels van trots gezwollen door zovele loftuitingen, heeft reeds, voorzien van de nieuw in gegraveerde woorden: ,,1950: Rotterdam/Den Haag", zijn weg naar Rotterdam gevonden en heeft daar ongetwijfeld de plaats gekregen, die hem toekomt. Tot slot dankte de voorziter van B.B.d.A. met enkele woorden in de eerste plaats Jhr. Six van Hillegom voor diens steun en medewerking, waar door de vierde Sportdag tot stand is kunnen komen en hij dankte voorts hartelijk alle medewerk (st)ers vóór en op die dag, waarbij de kinderleid(st)ers extra werden bedacht en waarna werd besloten met een ,,tot ziens op de volgende Sportdag". En zo behoort ook de vierde Sportdag tot het verleden en aangezien het ten enenmale niet de bedoeling is van uw verslaggevers iemand te kort te doen, volgen hieronder nog de namen van de le en 2e prijswinnaressen/wïnnaars in de verschil lende wedstrijden op deze Sportdag. Proficiat, sportievelingen, moge de door U behaalde prijs een prettige herinnering aan de Sportdag 1950 zijn! Dames winnaressen. Driekamp. No. 1. Mej. R. Voorn. No. 2. Mej. G. v. d. Neut. Hinderniswedstrijd. No, 1. Mevr, H. W. Koring-Tournier. No. 2. Mevr. S. Hilstra. Doelschieten. No. 1. Mej, A. v. Tiggelen. No. 2. Mevr. C. v. d. y/ardt. Touwtrekken. Nos. 1. Mevr. W. Pommerel, Mevr. R. Ruiten man, Mevr. C. v. d. Wardt. Nos. 2. Mej. J. Neervoort, Mevr. Y. J. Neer- vcort-Hassman, Mevr. M. van Mook. Heren winnaars, Driekamp. No. 1. A. Wilhelmus. No. 2. A. H. Oostwal. Estafette. Nos. 1. J. Voorn, J. S. Altena, J. M. v. d. Berg Jr., A. Wilhelmus. Nos. 2. C. Brinkman, A. H. Oostwal, D. H. Kui pers, H. v. d. Leur. Hinderniswedstrijd. No. 1. C. Brinkman. No. 2. J. v. d. Beek. Doelschieten. No. 1. D. Korte. No. 2. J. F. Coolen Touwtrekken. Nos. 1. D. Korte, T. v. d. Wardt. G. F. Dekker. Nos. 2. W. Zevenster, Hr. v. d. Meer, C. Blanjaar. Sc./v. d. V. De ballonwedstrijd. Daar gaan ze! Touwtrekken. En hoe!

Amstel - Echo | 1950 | | pagina 8