TteAAo-ncdia fylOAt 12 AMSTEL-ECHO Met ingang van 1 Januari 1950 heeft de Directie aan de Heren A. H. STOMPS en H. J. B. VERSPOOR procuratie verleend, in dier voege, dat zij geza menlijk, of elk met een der andere houders van collectieve procuratie, onze vennootschap rechts geldig kunnen verbinden. Eveneens werd met ingang van 15 Februari 1950 collectieve procuratie verleend aan de Heer Mr. J. C. BOSSARD die bovendien de bevoegdheid kreeg om voor be dragen tot en met 5000.zelfstandig kwijting te kunnen verlenen. Wij feliciteren de drie Heren van harte met deze benoeming. Dankbetuiging. Nog onder de indruk van het afscheid op 4 Janu ari en op de daaraan voorafgaande Zaterdag, wil ik U allen nog eens mijn grote erkentelijkheid betuigen voor de verrassende blijken van sym pathie, die U mij zowel in toespraken als in stoffe lijke vorm hebt gegeven. Een en ander heeft de zwaarte van het scheiden aanmerkelijk verlicht. Dit wil ik U gaarne nog eens dankbaar verzekeren. J. E. du Celliée Muller. Nu ook voor mij op 1 Februari de tijd van gaan is aangebroken, betuig ik aan het personeel mijn hartelijke dank voor de grootse wijze, waarop dit van ons afscheid heeft willen nemen. Inzonder heid, dat men de oude traditie hersteld heeft, door de vertrekkenden een blijvend souvenir aan te bieden. Ik b.v. kreeg een prachtige electrische klok. een cadeau, dat wel bijzonder geschikt is de herinnering levendig te houden. Houdt deze ge woonte in ere! De „oudjes' zijn er zeer mee in hun sas! Een bijzonder woord van dank ook aan de „Feest commissie die een en ander zo mooi georgani seerd heeft. Ik weet uit ervaring welk een aan gename en dankbare taak dit is. Dames en Heren, ik wens U het allerbeste. W. G. Harmse. Copie voor dit blad moet uiterlijk op de 15e van iedere maand in ons bezit zijn Red. ONZE KERSTPUZZLE. Weinigen hebben kans gezien ons de juiste oplos sing van de Kerstpuzzle te doen toekomen. Maar ja, niet iedereen is het gegeven te kunnen rijmen of dichten. Voor de Puzzle-afdeling is het dus niet zo moeilijk de vraag te beantwoorden: Waarom zo weinig inzendingen? De oplossing is als volgt: Onira's pa vond het geraden, waarop de gegeven regel: Zijn eisen niet te bruin te braden, goed aansloot. Uit het geringe aantal inzendingen werd die van onze collega J. P. H. Geelen van het Filiaal te Heerlen bekroond, ook al om de wijze waarop hij zijn oplossing inzond. „Onira's pa vond het geraden, Zijn eisen niet te bruin te braden. Dit had er, dunkt me, moeten staan, t Kwam immers op het rijmwoord aan! De bruiloft heb ik helaas gemist, En als ik nu nog zeker wist, Dat ik de boekprijs niet zou krijgen. Dan... had ik beter kunnen zwijgen." Welnu, hij krijgt de prijs en wel het boek „Jungle Pimpernel" van Anthony van Kampen. Collega Geelen, proficiat! In 1948 betaalden de gezamenlijke brouwerijen in de U.S.A. en aangesloten bij de United States Brewers Foundation aan accijnzen niet minder dan 184.908.000 of ongeveer een half millioen dollar per dag. In het jaar 1863 bedroeg het totaal der accijnzen slechts 1.628.933. The Milwaukee Journal. Bij het ter perse gaan van dit nummer bereikt ons het verheugende bericht, dat de Biljartvereniging „Amstelbrouwerij" (opgericht in 1949) kampioen is geworden van de Bedrijfs-biljart-competitie 1949—1950. Aan deze competitie namen teams van de volgende bedrijven deel: Ned. Droogdok- en Scheepsbouw Mij., Shell, Brocades Stheeman, Het Handels blad, Blikman Sartorius, Bührmann s Papier groothandel, Geveke C„ Heineken's Bierbrou werij Maatschappij, Simplex Mach. en Rijwiel- fabrieken, Amstel Brouwerij N.V. en de Gem. Geneeskundige Dienst. Biljartvereniging „Amstelbrouwerij", onze har telijke gelukwensen. Red. <S>

Amstel - Echo | 1950 | | pagina 12