8 AMSTEL-ECHO Wij feliciteren W. Groenendijk, die op 5 Augustus a.s. de dag hoopt te herdenken, waarop hij een kwart eeuw terug als machi nist in onze dienst, trad, en wel bij het filiaal Rotterdam. Gedurende de tijd, dat Groenendijk bij ons werkzaam was, heeft hij zich doen kennen als een goed en accuraat vak man en als een hulpzame collega.. Ook met de koeltechniek heeft hij zich vertrouwd gemaakt. Wij spreken hierbij de hoop uit, dat Groenenlijk nog vele jaren in goede gezondheid zijn krachten aan ons Filiaal te Rotterdam zal kunnen blijven geven. Het is ons een genoegen door middel van de Am- stel-Echo bekendheid te geven aan het feit, dat op 8 Juli j.l. onze collega's J. H. van Leeuwen en D. Aartse Tuyn na een 3-jarige studie aan de Hogeschool voor Gistingsbedrijven te Gent de titel van „Techno loog in de brouwerij," behaalden, een titel die gelijk staat met die welke in België wordt toege kend na het met succes verlaten van de Middel bare Technische School. De volbrachte studie van Technoloog in de brou werij, vormt de grondslag voor de latere titel van Brouwmeester en Technisch ingenieur in de gis tingsbedrijven. Onze collega's van Leeuwen en Aartse Tuyn, resp. 40 en 37 jaar, zijn reeds een belangrijk aan tal dienstjaren aan onze brouwerij verbonden en we hopen, dat het hun in de toekomst gegeven moge zijn. een der volgende titels te behalen. Onze hartelijke gelukwensen. PUZZELAARS VOOR In de verwachting op deze zeer gemakkelijke puzzle een groot aantal inzendingen te ontvan gen, volgt onderstaand een nieuw type puzzle in deze rubriek. De lettergroepen van de eerste rij staan in de goede volgorde. De vraag is nu deze lettergrepen door tussenvoeging van één letter op de plaats van het streepje te verbinden met één der letter grepen uit de tweede rij en wel zodanig, dat uit eindelijk 24 woorden ontstaan. Wanneer U de juiste letters hebt ingevuld en daarbij het ontbre kende 2e deel hebt toegevoegd, vormen de op het streepje ingevulde letters van boven naar be neden gelezen een waarheid, waarvan men nog lang niet genoeg overtuigd is. 11e Inzendingen vóór 10 Augustus a.s. aan de Redac tie, die, zoals gewoonlijk een mooi boekwerk on der de goede oplossers zal verloten. Aan de slag. Succes! v. B. Copie voor dit blad moet uiterlijk op de le van iedere maand in ons bezit zijn Red. TlciAonaJLia Op 1 September a.s. Tl hoopt onze collega P. J. Roeks de dag te her- I denken waarop hij 25 jaar geleden aan het ik filiaal te Heerlen in r<v. onze dienst trad. Be- gonnen als koetsier be- kleedde hij achtereen volgens de functies van chauffeur, monteur van bierinstaillaties en stal- baas, welke laatste functie hij thans nog uitoefent. Wij hopen dat Roeks nog vele jaren in onze dienst blijft en wensen hem en de zijnen op 1 Sep tember een onvergetelijke dag. <5> don ring dre uis la ker gas on han neel sta elijk trek der van ra tam aret ba water vrien is bri pel ga teren pers er mi SU teur die el brouw bier lev ling gra tel la balk koe ven sah lijk bo heer Mi

Amstel - Echo | 1949 | | pagina 8