8 AMSTEL-ECHO SPORTDAG AMSTEL BROUWERIJ 1949 Naar aanleiding van het artikel in ide vorige Amstel-Echo ontvingen wij van verscheidene Rot terdamse collega's de mondelinge toezegging tot deelname aan onze Sportdag. Hartelijk welkom, Rotterdammers! Gaarne zagen wij deze mondelinge toezegging nog even bevestigd door een gedetailleerde schrifte lijke opgave; dit in verband met het administratieve gedeelte van de organisatie. Van de andere filialen mochten wij nog geen blij ken van belangstelling ontvangen. Hoe is het daar met de bereidheid tot het ten beste geven van flit sende sprints, unieke sprongen en van keurige staaltjes van voetbaltechniek en -tactiek gesteld? Komaan Amstel-vrienden in Noord, Oost en Zuid, niet achterblijven! Wij ontvangen gaarne schrifte lijke aanmeldingen tot deelneming. Van verscheidene Amsterdamse employé s moch ten wij reeds de mededeling ontvangen tot; het be schikbaar stellen van slaapgelegenheid voor Zater dagnacht 20 op 21 Augustus a.s.; onze bijzondere erkentelijkheid hiervoor! Wie heeft eveneens nog 1 of 2 plaatsen voor overnachting gedurende één nacht beschikbaar? Opgave hiervan alsnog aan de „bekende adressen". Voor het bezighouden van en het letten op de kin dergroepen hebben wij, evenals bij de vorige Sport dagen, wederom de zo prachtige en onmisbare hulp nodig van verscheidene dames en heren, al of niet bedreven in de omgang met kinderen van 4 tot 14 jaar en niet zo als in no. 11 van de A.-E. staat ver meld van 3 tot 12 jaar. U bereidt er de kinderen een bijzonder genoeglijke dag mede en voor hen die in de omgang met kinderen bedreven zijn, is het wel licht een niet al te grote inspanning en bij hen die er niét in bedreven zijn, komt zulk een bedrevenheid mogelijk nog wel eens van pas! Zeer gaarne spoedig schriftelijke aanmeldingen, waarvoor bij voorbaat hartelijk dank! Voor de goede orde wordt hier nog eens naar voren gebracht, dat aan de Sportdag de volgende per sonen en kinderen kunnen deelnemen, resp. als toeschouwer (ster) aanwezig kunnen zijn, t.w.: 1. Gehuwde employé s met hun echtgenoten en kinderen, deze laatsten voor zover tevens huis genoten zijnde; 2. Ongehuwde employé s met hun verloofden of mogelijke toekomstige verloofden en de ouders en broers en/of zusters van ongehuwde employé's voor zover de broers en/of zusters tevens huisgenoten van de ongehuwde employees zijn. Van deze regel zal niet kunnen worden afgeweken! Te zijner tijd zal aan een ieder die daarvoor in aanmerking komt nog een uitgebreid formulier ter invulling worden verstrekt. Reeds nu zouden wij er op willen wijzen dat, indien U de Sportdag alleen als toeschouwer of toeschouwsters wenst op te luisteren, U eveneens van dat formulier gebruik dient te maken en de daarvoor bestemde regel dient in te vullen, welk formulier dan straks eveneens tijdig te bestemder plaatse zal kunnen worden in geleverd. Tot de volgende Echo! Sc. De sportdag van de brouwerij Daar ben ik natuurlijk ook weer bij TleWo-ricilLa Langs deze weg betuigt ondergetekende zijn harte lijke dank voor de vele blijken van sympathie, welke hij van de zijde der Directie en Collega's mocht ondervinden ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. Hij spreekt hierbij de hoop uit, dat het hem ge geven moge zijn nog vele jaren zijn beste krachten te mogen wijden in dienst van de Amstel-brouwerij. H. H. W. Rieck. Ondergetekende betuigt langs deze weg, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan Directie, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling bij zijn jubileum op 25 Mei jl. ondervonden. Het geschenk van de Directie, een prachtig electrisch fornuis, prijkt in volle glorie in zijn keuken, waarbij een passend geschenk van zijn collega's hem steeds weer met genoegen aan deze dag zal doen terugdenken. J. Albers. PUZZELAARS VOOR De post heeft het weer druk gehad. Op onze laatste kruiswoordpuzzle kwamen niet minder dan13 oplossingen binnen. Alle oplossingen waren goed. Is dit werk zo moeilijk of doet een soort van onverschilligheid hier een woordje mee spreken? Hoe dan ook, het lot bracht dit maal als winnaar te voorschijn de heer G. v. Eijndthoven, gepensionneerd kuiper te Amsterdam. Proficiat! Hij ontvangt het mooie boek „De Woeste Hoogte" van Emily Brontë. In ons volgende nummer geven we weer een aardige puzzle. Copie voor dit blad moet uiterlijk op de le van iedere maand in ons bezit zijn Red.

Amstel - Echo | 1949 | | pagina 8