8 AMSTEL-ECHO TteMatzaiia WIJ FELICITEREN H. H. W. RIECK, die op 22 April a.s. de dag herdenkt, waarop hij 25 jaar geleden in dienst trad van ons filiaal te Rotterdam. De heer Rieck begon zijn loopbaan als jongste bediende en na dat hij enige tijd op de Afd. Expeditie werkzaam was geweest, heeft hij zich langzamerhand we ten op te werken tot re kening-courant boekhouder voor de Afd. Debi teuren Bier. Gedurende deze 25 jaar heeft hij zich doen kennen als een accuraat werker en een goed collega. Wij hopen, dat de heer Rieck zijn functie nog vele jaren in goede gezondheid zal mogen uitoefenen. M. BLANKESTIJN, die op 23 April a.s. de dag herdenkt, waarop hij 25 jaar geleden als machi nist in onze dienst trad. Na ruim vier jaar deze functie tot volle tevre denheid van zijn supe rieuren te hebben ver vuld, volgde in 1928 zijn benoeming tot chef-ma chinist aian het inmiddels gereed gekomen filiaal te Hengelo. Die benoeming, welke tevens een mooie promotie betekende, heeft Marinus zich waardig getoond en nog steeds is zijn ijver en verantwoor delijkheidsgevoel een voorbeeld voor velen. Wij wensen hem en de zijnen op 23 April veel plezier en hopen, dat hem nog vele succesvolle jaren ten deel mogen vallen. SPORT Ofschoon we de Amstel-Echo niet te vaak ver zoeken berichten omtrent de sport op te ne men, kunnen we niet nalaten thans enige mede delingen te doen, die ons met blijdschap vervullen. In de Reserve 4e klasse A van de K.N.V.B. Afd. Amsterdam, behaalde ons tweede elftal in de Zon dagcompetitie het Afdelingskampioenschap. Pro ficiat, jongens! In het volgende nummer van de A.-E. hopen we een foto, als herinnering aan dit feit en elftal, af te drukken. Een tweede feit is de wedergeboorte van het Zaterdagmiddag-elftal, dat met opmerkelijk suc ces aan de competitie deelneemt. Moest dit elftal na het beëindigen van de vorige competitie we gens gebrek aan levensvatbaarheid worden opge heven, de pil, die de heer Hesterman ons in het Octobernummer te slikken gaf, heeft wonderen verricht. Een stevige ploeg, samengesteld uit kan toor- en fabrieksarbeiders heeft de goede naam. die onze elftallen steeds hebben gehad, weer eens bevestigd. Dat het zo blijve! PUZZELAARS VOOR Dat onze keus goed was, bleek uit het grote aantal inzendingen, dat wij op de laatst geplaatste puzzle mochten ontvangen. Vrijwel van alle afdelingen en filialen bereikten ons oplossingen. Eén der op lossingen was zelfs in dichtvorm gesteld en luidt als volgt: Als Mr. de Groot in Amsterdam woont En Mr. Jansen met 2000.per jaar wordt beloond. Dan is het zeker en gewis. Dat het Mr. Smits is, Die met 3000.per naar naar huis gaat. Dat bij de remmer in een Halfwegse straat staat. Waaruit men weer kan concluderen, Dat Mr. Jansen in Utrecht moet bivakkeren. Jansen heet dus ook de remmer in Halfweg. Het is dan niet gewaagd als ik zeg: ,,Des machinisten naam is Smits of de Groot, ,.Maar wie van de twee? Wel sapperloot! ,,Ha, ik weet er toch nog uit te raken, ,,Want Smits speelt beter dan de stoker op 't groene laken. „Er is dan ook maar één conclusie: „De machinist is Smits, dat is ie!" Deze inzending van de heer C. Verhaar, werk zaam in het Bouwbedrijf van onze brouwerij, werd dit keer beloond met het boekwerk „Piet Heyn van Willem de Geus, waarmede wij onze dichter gelukwensen. De puzzle van deze maand is van eenvoudige aard en wij rekenen dan ook ditmaal op een groot aantal inzendingen. Hoeveel en welke goede Nederlandse woorden kunt U samenstellen uit de letters van het woord AMSTELBIER? Het zijn dus woorden van een willekeurig aantal letters, doch iedere letter mag niet vaker gebruikt worden dan zij voorkomt in het woord AMSTEL BIER. Enige voorbeelden ter verduidelijking: les, riet, bast enz. Hij of zij, die het hoogste aantal goede woorden inzendt, ontvangt een boekwerk als prijs. Bij ontvangst van meerdere inzendingen met een gelijk aantal goede woorden beslist het lot. En nu aan de slag en zoeken maar. Twee hon derd woorden is nog niets! Succes. Inzenden tot en met 5 April a.s. Copie voor dit blad moet uiterlijk op de le van iedere maand in ons bezit zijn Red.

Amstel - Echo | 1949 | | pagina 8