meen overzicht van het in de vereeniging voorgevallene Tevens houdt hij afschrift van uitgaande stukken. Hij is belast met het bijhouden der notulen en zorgt dat de presentielijst op elke vergadering aanwezig is. Voor den Penningmeester: Deze is belast met het invorderen van de contributie- en entreegelden, boeten en andere inkomsten der ver eeniging tegen een door hem geteekende kwitantie, de voldoening der ingekomen rekeningen aan hem door het Bestuur of particulieren aangeboden. Hij houdt boek van de inkomsten en uitgaven der vereeniging, daarbij gehouden tot inzage der boeken en bescheiden te allen tijde aan het Bestuur, het afleggen van rekening en verantwoording, waaronder éénmaal per kwartaal aan de commissie, uit 3 personen bestaande, bij voorkeur uit de leden te benoemen op de algemeene vergadering, welke commissie het op te maken verslag na accoord- bevinding zal teekenen en dat verslag en verdere schrif telijke mededeelingen op de eerstvolgende vergadering zal overleggen. Is het kwartaalverslag goedgekeurd dan zal de Penningmeester volkomen gedéchargeerd zijn. Voor den Algemeen Commissaris voor de Zondag competitie Deze is belast met de leiding van de Zondagcompetitie en met de uitvoering van de door het Bestuur genomen besluiten, deze afdeeling betreffende. Voor den Wedstrijd-Secretaris voor de Zondagcom petitie Deze is belast met het organiseeren van de wedstrijden voor de Zondagcompetitie. Hij behandelt alle zaken die hiermede in verband staan voor zoover deze niet door den Secretaris worden behandeld. Voor de Elftallen-Commissie: Zij is belast met het samenstellen van de/het elftal(len). Desgewenscht kan zij zich van te voren met den be trokken aanvoerder verstaan. Voor den Commissaris van Materiaal: Deze draagt zorg, dat het benoodigd materiaal in goed bruikbaren toestand op het terrein aanwezig is. Art. 8. Een bestuurslid, dat zijn functie niet naar be- hooren verricht of blijk geeft van onbekwaamheid in 5

Amstel - BBdA Sportnieuws | 1941 | | pagina 9