HUISHOUDELIJK REGLEMENT DOEL Art. 1. De Voetbalvereeniging „Bereikt Bloei door Ambitie", opgericht op 1 Juni 1941, stelt zich ten doel het beoefenen van het voetbalspel. BESTUUR Art. 2. Het Bestuur bestaat uit: Voorzitter, Secretaris, Penningmeester, Algemeen Commissaris voor de Zondag competitie en een Wedstrijd-Secretaris voor de Zondag competitie en eventueel 2 Commissarissen. Art. 3. Om het jaar treedt het Bestuur af en is her kiesbaar, tenzij de leden der vereeniging van het tegen deel mededeeling is gedaan. Art. 4. In een tusschentijds ontstane vacature wordt bij de eerstvolgende algemeene vergadering voorzien. Art. 5. Het Bestuur wordt gekozen door meerderheid der ter vergadering uitgebrachte stemmen. Art. 6. Wordt een bestuurslid candidaat gesteld voor een andere bestuursfunctie, dan kan hij, alvorens deze candidatuur te aanvaarden, zijn vorige functie neerleggen. Art. 7. De verplichtingen der bestuursleden zijn: Voor den Voorzitter: Deze is belast met de leiding der algemeene- en be stuursvergaderingen, de zorg voor de stipte naleving van het Reglement, alsook van het uitvoeren of toezien op de uitvoering van de besluiten, in een algemeene- of bestuursvergadering genomen. Hij draagt zorg, dat de onderwerpen, welke op de convocatie-biljetten vermeld staan, ter tafel worden gebracht en beslist bij staking van stemmen. Verder Vertegenwoordigt hij de vereeni ging bij officieele gelegenheden. Voor den Secretaris Deze voert alle correspondentie, bewaart alle inge komen stukken en geeft elk vereenigingsjaar een alge- 4

Amstel - BBdA Sportnieuws | 1941 | | pagina 8