BESTUUR Art. 8. Uit de leden der vereeniging wordt een college van 5 personen benoemd, dat onder den naam „Bestuur" met de leiding der zaken, de vereeniging betreffende is belast. Art. 9. Het Bestuur bestaat uit: Voorzitter, Secretaris, Penningmeester, Algemeen Commissaris voor de Zondag- competitie en een Wedstrijd-Secretaris voor de Zondag competitie. Bij groei der vereeniging kan het Bestuur uitgebreid worden met 2 commissarissen te benoemen door de Algemeene Vergadering. Art. 10. De wijze van verkiezing en aftreden van het Bestuur wordt nader bij het Huishoudelijk Reglement geregeld. Art. 11. Het Bestuur vertegenwoordigt de vereeniging zoowel in- als buiten rechten. VERGADERINGEN Art. 12. Er wordt minstens 1 algemeene vergadering in het jaar gehouden, waar verslag wordt uitgebracht over den toestand der vereeniging. Op deze algemeene vergadering wordt voorzien in de vacatures, ontstaan daor het periodiek aftreden van leden van het Bestuur. SLOTBEPALINGEN Art. 13. Zij, die lid wenschen te worden, geven zich daartoe schriftelijk op aan den Secretaris der vereeniging met opgave van naam, voorletters, nauwkeurig adres en geboortedatum. Art. 14. Over hunne aanneming beslist het Bestuur. Art. 15. Bij opzegging van het lidmaatschap moet het Bestuur daarvan, met inachtneming van de in het Huis houdelijk Reglement bepaalde voorschriften, schriftelijk kennis worden gegeven. Het lidmaatschap eindigt: a) door overlijden,- b) door opzegging,- c) door verval-verklaring, uit te spreken door de alge meene vergadering, op bij het Huishoudelijk Reglement te geven gronden. 2

Amstel - BBdA Sportnieuws | 1941 | | pagina 6