het uitoefenen van zijn taak, kan door het Bestuur, zoo wel op eigen initiatief als op verzoek van de meerder heid der leden daarvan worden ontzet. LEDEN Art. 9. De vereeniging kan bestaan uit werkende-, eereleden en ondersteunende leden. Art. 10. Werkende leden zijn zij, die het in Art. 1 vermelde doel beoogen. Art. 11. Eereleden zijn zij, die zich jegens de vereeni ging verdienstelijk hebben gemaakt. De aanbieding van het eere-lidmaatschap geschiedt door het Bestuurde machtiging daartoe wordt door de algemeene vergadering bij meerderheid van stemmen verleend. Art. 12. Ondersteunende leden zijn zij, die den bloei der vereeniging bevorderen door een wekelijksche-, maandelijksche- of jaarlijksche bijdrage dan wel een bijdrage ineens. Art. 13. Ondersteunende leden hebben het recht alge meene vergaderingen bij te wonen. Art. 14. Is er bezwaar tegen een werkend lid dan moet dit bezwaar worden ingezonden aan den Secretaris, Hierover wordt bij de eerstvolgende bestuursvergadering beslist. Art. 15. Het boekjaar van „B.B.d.A." loopt van 1 Juni tot en met 31 Mei. Het opzeggen van het lidmaatschap dient voor het einde van het vereenigingsjaar te ge schieden. SCHORSING Art. 16. Wegens wangedrag kan een lid worden ge schorst. Het besluit daartoe wordt door het Bestuur geno men. Van schorsing zal door het Bestuur melding worden gemaakt. Wanneer besloten wordt tot royement over te gaan, zal door het Bestuur hieromtrent aan de algemeene vergadering een voorstel ingediend worden. Art. 17. Wanneer een lid daartoe aanleiding geeft, kan het Bestuur hem ook tijdelijk schorsen, indien de meerderheid van het Bestuur zich daarvoor verklaart. 6

Amstel - BBdA Sportnieuws | 1941 | | pagina 10