Pag.7- De derde goal werd voor rust ge maakt Door onzen nieuwen man,Petrie, We kenden onze weelde niet We stonden vóór met 0 tegen J! Tijdens de rust werd vastgesteld Geen invaller voor Souverein, Deze moest namelijk er bij tijds van door Voor 't halen van den laatsten trein. Toen nu na rust midvoor Wolffgramm "Goruischloos" de beenen nam, Was dit onhoorbaar vertrek de reden Dat er geen invaller voor hem kwam. Want ook aanvoerder Beekman wist van niets Hij had van het vertrek niets ge merkt Do H.B.M. nam nu haar kansen waar De bal werd achter Touber gewerkt l-?) En toen nu een kwartier voor 11 eind Ook Souverein ging van veld, V/as ons voetbalteam nog slechts Uit negen man samengesteld! Deze negen man,ft moet gezegd Ze werkten kolossaal, Want ze hielden den stand van 3 tegen 1 gehandhaafd tot het eindsignaal. Deze match werd dus door ons ge wonnen We hadden een "reuze-gijn", Het had echter door genoemd inci dent Ook wel eens anders kunnen zijn. Daarom dus voetballers^hierom gedacht Dat bij het van 't veld af gaan, Hiervan scheidsrechter en aan voerder Steeds mededeeling wordt gedaan. HEB. -0-0-0-0- WAAROM "ZWEETVOETBAL"? Van verschillende zijden sprak men er zijn verwondering over uit, dat onze vereeniging gedurende de zomermaanden het voetbalspel niet staakt.Men vindt het b.v. beter in plaats van het voetbalspel ge durende die maanden een of andere zomersport te beoefenen zooals honkballen o.a. Voor deze opvatting is veel te zeggen.Echter zijn er gegronde redenen waarom wij door blijven gaan met voetballen. Het meerendeel van onze leden heeft sinds langen tijd niet actief deelgenomen aan de beoefe ning van dit spel.Het gevolg hier van is,dat deze menschen zeer hard moeten trainen om bij den aanvang van de a.s. competitiehalf September) behoorlijk te kunnen meekomen.Uithoudingsvermogen en de noodige balcontrole kan men zich nu eenmaal niet in 2 of 3 weken eigen maken.Bovendien is deze training noodig om het onderling begrijpen.Iedere voetballer heeft zijn persoonlijke spelopvatting.

Amstel - BBdA Sportnieuws | 1941 | | pagina 9